Henninen Elektro AS er et firma med 9 dyktige ansatte med lang erfaring innen bransjen. Vi tar sikte på å levere alle typer elektriske installasjoner til bolig og næringsbygg.

Ståle Henninen, Daglig leder, 46446978stale@henninenelektro.no

Trond Digre, Montør, 46446927, trond@henninenelektro.no

Rune Njøs, Montør, 92022897, rune@henninenelektro.no

Mikal Remman, Svakstrømsmontør, 93083126mikal@henninenelektro.no

Tore Roten, Montør, 40006034, tore@henninenelektro.no

Arnt Kristian Sundset, Montør, 93032713, arnt.kristian@henninenelektro.no

Erlend Farbu, Montør, 90899350, erlend@henninenelektro.no

Roy André Blomlie, Montør, 94486852, roy.andre@henninenelektro.no

Eskil Hvila Lind, Montør, 41262358, Eskil@henninenelektro.no

Martin Løvås, Montør, 41339315, Martin@henninenelektro.

Viktor Huus Onsøien, Montør, 40610653, viktor@henninenelektro.no

Peder Fenstad, Lærling, peder@henninenelektro.no

Sander Aalberg, Lærling, sander@henninenelektro.no

Kontakt oss

Ta kontakt med oss enten via telefon, post@henninenelektro.no eller via skjemaet under.

LagreLagreLagreLagre